01. Postanowienia ogólne

Kałużyński Czaplicki i Wspólnicy Kancelaria Prawna spółka komandytowa (dalej: „KCW”) oświadcza, że wszelkie informacje oraz oświadczenia wyświetlane na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny i zostały zamieszczone wyłącznie w celach informacyjnych. Żadna ze specyfikacji usług dostępnych na tej stronie internetowej nie stanowi porady ani opinii prawnej.

KCW zastrzega sobie prawo do wyłącznego kształtowania wyglądu oraz treści niniejszej strony internetowej oraz do dokonywania zmian oraz modyfikowania sposobu jej wyświetlania bez konieczności uprzedniego informowania użytkowników o tym fakcie.

02. Prawa autorskie

Wszelkie materiały i treści umieszczone na stronie podlegają ochronie na podstawie przepisów prawa autorskiego w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli inaczej nie zastrzeżono wszelkie prawa do materiałów i treści zamieszczonych na stronie przysługują KCW.

Wykorzystywanie materiałów i treści umieszczonych na stronie możliwe jest wyłącznie w ramach dozwolonego prawem użytku osobistego.

03. Dane osobowe

W przypadku udostępnienia KCW danych osobowych dane te będą przetwarzane wyłącznie przez KCW zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.

Administratorem danych osobowych będzie KCW z siedzibą w Warszawie (01-651) przy ul. Gwiaździstej 5B lok. 23. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom strony, którzy przekazali KCW swoje dane osobowe przysługuje prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania.

KCW zastrzega sobie prawo do wykorzystania mechanizmu „cookies”. Użytkownik niniejszej strony ma możliwość zablokowania mechanizmu „cookies” w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.